+48 506 115 696
enetech.biuro@gmail.com

O firmie

Firma „ENETECH Pracownia Rozwiązań Elektrycznych Tomasz Cochur” została założona w maju 2013 roku w odpowiedzi na potrzeby lokalnego rynku, odnośnie profesjonalnego montażu instalacji elektrycznych i automatyki. Od początku swojego istnienia działalność firmy była ściśle związana z przemysłem energetycznym - Elektrownia oraz Kopalnia Turów.

Doświadczenie zespołu inżynierów oraz monterów zdobyte w Polsce i za granicą zaowocowało stworzeniem Firmy, która w sposób efektywny i skuteczny realizuje postawione przed nią zadania.

Elastyczne podejście do klienta, szybkość realizacji zadań oraz fachowe podejście do stawianych zagadnień umożliwiły dynamiczny rozwój Firmy ENETECH, która zaczynając od drobnych prac montażowych, jest obecnie w stanie zrealizować kompleksowo nawet bardzo duże zadania inwestycyjne od fazy projektowania, poprzez kompletację materiałową, prefabrykację, montaż obiektowy do sprawdzeń i uruchomień.

Dzięki naszej pracy i jakości wykonywanych usług jesteśmy wiarygodnym partnerem dla dużych i liczących się firm, obracających się w przemyśle wydobywczym oraz energetycznym.